B energinės klasės namo sertifikavimas

Gyvenamasis namas bus priskirtas B energinio naudingumo klasei, jei to pastato šildymui sunaudojamos energijos sąnaudos per metus neviršys 127 kWh/(m²·metai). Taip pat labai svarbu atsižvelgti į pastato konstrukcijų šilumines savybes, sandarumą, rinktis tik kokybiškus ir šilumos iš pastato nepraleidžiančius langus, verta kokybiškai užsandarinti visus šalčio tiltus. 

 

Kas yra namo ar kito pastato energinis naudingumas?

 

Pastato energiniu naudingumu vadinamas toks energijos kiekis, kokio reikia pastato eksploatacijai pagal paskirtį. Energinis naudingumas išreiškiamas pastato energijos vartojimo rodikliu, kuris žymimas C raide. 

Pastatai, priskiriami B energinio naudingumo klasei, iš tikrųjų sunaudoja labai mažai energijos. Aukšta statinio kokybė ir energinis naudingumas yra vieni iš didžiausių šiai klasei priskiriamų pastatų privalumų. 

B klasės pastatų energijos vartojimo efektyvumo rodiklių vertės yra C1< 1,00 ir C2 ≤ 0,99. Toks būsto energinio naudingumo įvertinimas reikalingas (privalomas) parduodant namą, perkant, nuomojant. 

Jei aktualios tokios paslaugos kaip B klasės namo sertifikavimas, sandarumo testas, dūmų ar kitoks sandarumo bandymas, energinio naudingumo klasė (jos nustatymas), energinio naudingumo sertifikatas ar pan., susisiekite telefonu ar internetu.

Kontaktai

Netinka kontaktų formos?
Parašykite per el. paštą.

Rekvizitai

Namų diagnostika, MB

Įmonės kodas: 305679394

Laboratorija Nr. LA.200.01

Luminor Bank AS

A.s.: LT854010051005518942

SWIFT: AGBLLT2X

Įvertinkite mūsų aptarnavimą

  Pardavimo skyriai

  Vilniuje: Savanorių prospektas 178, Vilnius, LT-03154

  Kaune: A. Juozapavičiaus pr. 82A, LT-45214

  Klaipėdoje: Liepų g. 83, LT-92195

  Vilkaviškyje: Laisvės g. 3, LT-70150

  Krepšelyje nėra produktų.