A++ klasės namo sertifikavimas

A++ naudingumo klasė C1<0,30 ir C2 ≤ 0,70

Kokie reikalavimai keliami A++ klasei?

Siekiant pastatą priskirti aukščiausiai – A++ – klasei, svarbūs tokie aspektai: · užtikrinti pavydėtinas konstrukcijų šilumines savybes; · pasirūpinti maksimaliu pastato sandarumu, t. y. nepalikti šalčio tiltų; · pasirinkti aukštos kokybės ir šilumai nelaidžius langus bei duris; · sumontuoti gerą mechaninę vėdinimo sistemą. A++ klasei priskiriamas pastatas beveik nenaudos šiluminės energijos. Čia svarbus energinis naudingumas. O kas tai yra bei kodėl šis aspektas reikšmingas? O energiniu naudingumu vadinamas energijos kiekis, reikalingas pastatui, kai pastarasis naudojamas pagal paskirtį. Energinis naudingumas išreiškiamas energijos vartojimo rodikliu ir priimta, jog jis žymimas raide C. Iš viso yra 9 energinio naudingumo klasės ir kiekvienai iš jų būdingi tam tikri rodikliai, kuriais remiantis pastatas priskiriamas vienai ar kitai klasei. Siekiant pastato priskyrimo A++ energinio naudingumo klasei, jo rodiklis turėtų būti C1<0,30 ir C2 ≤ 0,70. A++ klasės namo sertifikavimas glaudžiai susijęs ir su statinio sandarumu. Energinio naudingumo kontekste svarbu atkreipti dėmesį į sandarumą, kuris didele dalimi prisideda prie to, kokiai klasei statinys bus priskirtas. A++ klasės namuose sandarumo rodiklis tikrai turi būti aukštas. Statybų proceso metu labai svarbu atsižvelgti į atskirų namo konstrukcijų sujungimą, užtikrinti, jog šiose vietose nesusidarys šalčio tiltai, pasirūpinti efektyviausiais būsto apšiltinimo būdais. Verta paminėti, jog namo, buto ar kitos paskirties pastato sandarumas yra susijęs ne tik su šilumos išsaugojimu pastato viduje, tačiau ir su geresne garso izoliacija, o abu šie aspektai reikšmingai susiję su būsto gyventojų komfortu. Įdomu tai, jog paskaičiuota, kad mažai energijos naudojančiuose namuose garso lygis siekia vos 25 db! Žinoma, naudinga atlikti ir tarpinį sandarumo bandymą, siekiant išvengti didesnių išlaidų, jei nesandarios vietos būtų identifikuotos jau baigus statybą. Atliekant galutinį sandarumo matavimą turi būti pabaigti visi tie darbai, kurie gali turėti įtakos matavimo rezultatams. Nusprendę, kad Jums reikia sandarumo testo paslaugos, turite žinoti kelis niuansus. Pirmiausia, tai gali būti atliekami tarpiniai sandarumo badymai, tačiau galutinis testas atliekamas baigus pastato statybas, kai darbai, kurie gali turėti įtakos sandarumui, visiškai užbaigti. Kitas svarbus dalykas –laikotarpis tarp sandarumo matavimo datos, nurodytos protokole, ir energinio naudingumo sertifikate nurodytos datos negali būti ilgesnis kaip metai. Pastato sandarumas turi būti išmatuotas A++ energinio naudingumo klasės bet kurios paskirties pastatams.

Kuo A++ klasė skiriasi nuo žemesnių klasių?

Nepaisant šilumos laidumo koeficiento ir kai kurių kitų rodiklių, kurie A++ klasei taikomi ypač aukšti, bene esminis skirtumas yra tas, jog A++ klasės namas beveik nenaudoja energijos ir didžioji dalis jos, reikalingos namui, gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių: saulės, vėjo, biodujų ir kt.

Ar A++ statinių sertifikavimas kainuoja brangiau?

Taip, A++ energinio naudingumo klasei priskiriamo pastato sertifikavimas kainuos brangiau, palyginti su žemesnėmis klasėmis.

Kokia A++ klasės namo sertifikato nauda?

Pirmiausia, tai sertifikavimui svarbus sandarumo bandymas, o pastarasis leis įvertinti pastatų statybų kokybę, broką, jei toks yra, pastato sandarumą, sandarinimo poreikį ir pan. Kitas aspektas – energetinio naudingumo sertifikatas yra privalomas parduodant namą, nuomojant, norint statinį priduoti, todėl šiuo dokumentu pasirūpinti tikrai verta. Susisiekite su mūsų komanda telefonu ar internetu, jei aktualus A++ klasės namo sertifikavimas, domina proceso etapai, kaina, kaip vyksta įvertinimas ir pan. Gausite išsamią konsultaciją bei pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį. Nelaukite akcijos – mes suteiksime progą pirkti pigiau ir mėgautis aukštu profesionalumu bei paslaugų kokybe.

Kontaktai

Netinka kontaktų formos?
Parašykite per el. paštą.

Rekvizitai

Namų diagnostika, MB

Įmonės kodas: 305679394

Laboratorija Nr. LA.200.01

Luminor Bank AS

A.s.: LT854010051005518942

SWIFT: AGBLLT2X

Įvertinkite mūsų aptarnavimą

  Pardavimo skyriai

  Vilniuje: Savanorių prospektas 178, Vilnius, LT-03154

  Kaune: A. Juozapavičiaus pr. 82A, LT-45214

  Klaipėdoje: Liepų g. 83, LT-92195

  Vilkaviškyje: Laisvės g. 3, LT-70150

  Krepšelyje nėra produktų.