A+ klasės namo sertifikavimas

A+ naudingumo klasė C1<0,50 ir C2 ≤ 0,80

Kokie reikalavimai keliami A+ klasei?

Siekiant, kad namas būtų priskirtas gana aukštai A+ energinio naudingumo klasei, reikia pasirūpinti tam tikrais aspektais: · užtikrinti, jog namo, buto ar kitos paskirties pastato konstrukcijų šiluminės savybės pasižymėtų itin gerais rodikliais; · užtikrinti, kad pastatas neturėtų šalčio tiltų ar kitų nesandarių vietų; · pasirūpinti kokybiškais, šilumai nelaidžiais langais bei durimis; · sumontuoti gerą, patikimai veikiančią ir puikiai savo funkcijas atliekančią mechaninę vėdinimo sistemą. Energinio naudingumo klasių kontekste svarbus yra pats energinis naudingumas. O kas tai yra, žino ne visi. Energiniu naudingumu vadinamas toks energijos kiekis, kurio reikia pastatui, naudojant jį pagal paskirtį. Energinis naudingumas išreiškiamas pastato energijos vartojimo rodikliu bei žymimas raide C. Visoms energinio naudingumo klasėms būdingi tam tikri rodikliai, pagal kuriuos pastatas priskiriamas vienai ar kitai iš jų. A+ klasės pastatai naudoja labai mažai energijos, jų kokybė aukšta, o itin didelė dalis energijos, kurią sunaudoja, gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Energetinio naudingumo sertifikatas – dokumentas, kuriame nurodoma pastato energinio naudingumo klasė. Šio sertifikato nauda nemaža, mat jis bus privalomas parduodant namą, taip pat priduodant statinį ar dar kitais atvejais.

Kuo A+ klasė skiriasi nuo A++ klasės?

Buvo priimta, jog nuo 2016 m. nauji pastatai ar jų dalys turi atitikti A klasės reikalavimus, o nuo 2018 metų – A+ klasės reikalavimus. Abiem atvejais pastatas turi turėti geras konstrukcijų šilumines savybes, būti sandarus, reikia rinktis tik aukštos kokybės langus, pasirūpinti mechanine vėdinimo sistema. Svarbu paminėti, jog A klasės namo, buto ar kitos paskirties pastato C reikšmė (energijos vartojimo rodiklis) būtų ne didesnė kaip 0,5, o A+ klasės būsto – ne didesnė kaip 0,375. Lyginant A ir A+ klasės namus taip pat skiriasi reikalavimai namo ar jo dalių šiluminėms savybėms – šilumos laidumo koeficientui.

Kaip vyksta pastato klasės įvertinimas?

Jei reikalingas A+ klasės namo sertifikavimas, bus keli darbų etapai. Pirmas žingsnis – užsakovas pateikia reikalingus dokumentus. Kokius dokumentus tiksliai reikia pateikti, kas yra svarbu, išsamiai papasakosime, kai susisieksite dėl konkrečios paslaugos. Kitas žingsnis – mūsų specialistai vyksta į konkretų objektą, vertina pastato konstrukcijas, inžinerines ir kitas dalis, fiksuoja viską nuotraukose. Vėliau visi gauti duomenys suvedami į anketą ir pateikiami užsakovui patvirtinti. Siekiant priskirti pastatą tam tikrai klasei atliekami skaičiavimai, pagal kurių rezultatus paaiškėja, kurios klasės keliamus reikalavimus pastatas atitinka. Aktualus A+ klasės namo sertifikavimas, pastatų sandarumo testas ar kitos paslaugos iš mūsų darbų spektro? Susisiekite internetu, telefonu – suteiksime išsamią informaciją, pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį. Nereikės nė akcijos – mokėsite pigiau už aukštą kokybę ir profesionalumą.

Kontaktai

Netinka kontaktų formos?
Parašykite per el. paštą.

Rekvizitai

Namų diagnostika, MB

Įmonės kodas: 305679394

Laboratorija Nr. LA.200.01

Luminor Bank AS

A.s.: LT854010051005518942

SWIFT: AGBLLT2X

Įvertinkite mūsų aptarnavimą

  Pardavimo skyriai

  Vilniuje: Savanorių prospektas 178, Vilnius, LT-03154

  Kaune: A. Juozapavičiaus pr. 82A, LT-45214

  Klaipėdoje: Liepų g. 83, LT-92195

  Vilkaviškyje: Laisvės g. 3, LT-70150

  Krepšelyje nėra produktų.