E energinio naudingo klasės namo sertifikavimas

Tam, kad pastatas būtų priskirtas E energinio naudingumo klasei, jam nekeliama jokių specifinių reikalavimų. Jei gyvenamojo būsto ar kitos paskirties pastato energinio naudingumo klasė yra E, tai tokio pastato ar jo dalies šiluminės savybės nereglamentuojamos, kalbant apie šios klasės pasiekiamumą. Šiai klasei paprastai priklauso senos statybos daugiabučiai, visuomeninės ar kitos paskirties pastatai, kurie yra modernizuojami arba jų dar laukia modernizavimo etapai. 

Sandarumo kontekste E energinei naudingumo klasei priklausantiems pastatams taip pat nekeliami reikalavimai, neatliekami sandarumo matavimai, nepriklausomai nuo to, kokios paskirties pastatas yra. E energinė klasės pastatams nėra reikalavimo turėti ir mechaninę vėdinimo sistemą. 

 

Kas yra energinis naudingumas?

 

Tai energijos kiekis, reikalingas atitinkamo pastato eksploatacijai pagal jo tikslinę paskirtį. Šis vertinimas išreiškiamas pastato energijos suvartojimo rodikliu, žymimu raide C. Pagal statinių energinio naudingumo klasėms priskiriamus duomenis, E klasės pastato C reikšmė bus < 2.50. 

 

Kada pastato energinio naudingumo įvertinimas privalomas? 

 

Juo pasirūpinti verta parduodant namą, taip pat perkant, nuomojant, modernizuojant. 

Mūsų paslaugos apima platų spektrą: E klasės namo sertifikavimas (taip pat ir kitų klasių), sandarumo testas, dūmų ar kitoks sandarumo bandymas, energinio naudingumo sertifikatas ar pan., susisiekite telefonu ar internetu.

Kontaktai

Netinka kontaktų formos?
Parašykite per el. paštą.

Rekvizitai

Namų diagnostika, MB

Įmonės kodas: 305679394

Laboratorija Nr. LA.200.01

Luminor Bank AS

A.s.: LT854010051005518942

SWIFT: AGBLLT2X

Įvertinkite mūsų aptarnavimą

  Pardavimo skyriai

  Vilniuje: Savanorių prospektas 178, Vilnius, LT-03154

  Kaune: A. Juozapavičiaus pr. 82A, LT-45214

  Klaipėdoje: Liepų g. 83, LT-92195

  Vilkaviškyje: Laisvės g. 3, LT-70150

  Krepšelyje nėra produktų.